Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Жилищно-Коммунальное Хозяйство » Не можу ніде знайти велике дзеркало


Не можу ніде знайти велике дзеркало

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Уже другий тиждень їжджу по магазинах у пошуках великого дзеркала на весь зріст. Знайшла кілька варіантів, але вони якісь аж занадто прості, да і ціна на них зависока. Можливо хтось може підказати якісь варіанти?

0

2

Дійсно, якщо і купувати дзеркало, то таке, що буде вам подобатися. Тому не зупиняйтеся у своїх пошуках. Можете подивитися на цій сторінці в Інстаграм https://www.instagram.com/zerkala.lviv/ . Це львівський магазин, але вони доставляють по всій Україні. Якщо не знайдете дзеркала, яке вам подобається, у місцевих магазинах, то б чому там не замовити. Крім того, вони можуть виготовити навіть дзеркало з підсвіткою. А вони зараз дуже модні.

0

3

Я готова навіть замовити. Головне, щоб таке дзеркало було дійсно класним і мені подобалося. адже віддати кілька тисяч гривень за те, що тобі не подобається - це якось не по розумному) Тому зараз перегляну, що вони можуть зробити.

0


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Жилищно-Коммунальное Хозяйство » Не можу ніде знайти велике дзеркало