Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Своими руками » Чи складно виростити кукурудзу?


Чи складно виростити кукурудзу?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Друзі, хто сіє кукурудзу, як у вас справи? Я хочу цього року засіяти вперше велику площу. Порадьте насіння і все, що може стати мені в нагоді у такій справі.

0

2

Moment написал(а):

Друзі, хто сіє кукурудзу, як у вас справи? Я хочу цього року засіяти вперше велику площу. Порадьте насіння і все, що може стати мені в нагоді у такій справі.

Щось з гібридних сортів беріть. Насіння краще одразу оброблене купувати, щоб не було шкоди від шкідників.

0

3

Так, добре рішення прийняли. Я так розумію, що постачальника насіння Ви ще не знайшли, то раджу звернутись у компанію Grano, де Вам підберуть посівний матеріал та засоби захисту рослин. Я замовив насіння кукурудзи Данііл https://www.grano.in.ua/nasinnya-kukuru … fao-280-uk - то сорт, що росте до 250-280 см, не кущиться, плодоносить качанами 23-25 см., стійкий до ураження основними шкідниками. Насіння добре сходить та дає високі врожаї.
Чи складно виростити кукурудзу?

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Своими руками » Чи складно виростити кукурудзу?