Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Своими руками » Питання про освітлення.


Питання про освітлення.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Як ви думаєте, чи буде виглядати світлодіодне освітлення у квартирі? Мені просто дісталася катушка світлодіодної стрічки, і я б хотів якось використати її на стелі. Єдине, що мене стримує, це яскраве світло, яке випромінює кожний світлодіод і дратує очі. Мені б хотілося щось нестандартне підвісити замість люстри.

0

2

Світлодіодна стрічка може бути чудовим рішенням для нестандартного освітлення в квартирі. Щоб уникнути занадто яскравого світла, можна спробувати розмістити стрічку не прямо на стелі, а створити деяку дифузію, наприклад, встановивши спеціальний профіль для світлодіодів. Це зробить світло більш м'яким і розсіяним, що допоможе уникнути осліплення.

0

3

Зверніть увагу на трекову систему освітлення. Вона дозволяє зручно розмістити світлодіодні елементи по всій стелі, створюючи цікаві світлові акценти. Також у таких систем є можливість регулювати яскравість світла і напрям освітлення, що робить їх універсальним рішенням для інтер'єру. Я  собі в квартиру брав тільки трекову систему освітлення в цьому інтернет-магазині https://nowodvorski.ua/trekova-sistema/

0


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Своими руками » Питання про освітлення.