Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Аналитика, размышления » Зробити систему обліку робочого часу


Зробити систему обліку робочого часу

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Немає можливості кожен день стежити за всіма співробітниками, а ефективність їх роботи мене зараз дуже не влаштовує. Хто теж роботодавець, підкажіть, що робити, щоб не маялися на робочому місці?

0

2

У мене така ж проблема, довелося зробити наступним чином, щодня складаю план роботи на команду, а вони вже ділять між собою. Звичайно через це почалися сварки, хтось робить більше, хтось менше. А як інакше?

0

3

Ну сварки-це вже дзвіночок, звичайно, ви повинні розуміти, що в колективі повинен бути сприятливий клімат, а якщо щось йде не так, то завжди винен начальник. Потрібно шукати якісь інші варіанти рішень

0

4

У мене теж була така проблема, довго з ними боровся, штрафував, погрожував звільнити, але нічого не допомагало.
Всі проблеми як рукою зняло, коли купив програму - систему обліку робочого часу співробітників https://www.bitrix24.ua/articles/time_control.php вiд Бiтрикс  поставив абсолютно в кожен комп'ютер.
Тепер, навіть коли я не в офісі, мені дистанційно на ноутбук приходять всі дані, чим зараз в робочих комп'ютерах займаються мої співробітники. Якщо не сидять в робочих програмах, я це бачу.
Зробити систему обліку робочого часу

0


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Аналитика, размышления » Зробити систему обліку робочого часу