Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Аналитика, размышления » Як ефективніше керувати компанією?


Як ефективніше керувати компанією?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Як вважаєте, як ефективніше керувати діяльністю працівників компанії:  користуватися для цього спеціальним програмних забезпеченням чи найняти окрему штатну одиницю, в обов'язки якого буде входити контроль за діяльністю всіх працівників?

0

2

Зараз всі стараються зробити так, щоб робочі процеси відбувалися без втручання людини. Так само із контролем та керівництвом. Як на мене, краще автоматизувати всі ці процеси та не надіятися на когось. Крім того, що зараз є маса програм, які можуть допомогти у вирішенні цього питання. Наприклад, ось одна із них https://remonline.ua/ . Якщо вирішите нею користуватися, будете мати багато інструментів для налагодження діяльності компанії. Крім того, ви самостійно, без великих затрат часу, зможете всім керувати.

0

3

Чесно кажучи, людям зараз не дуже довіряю. Адже такі зміни хочу зробити саме через те, що були випадки недобросовісного виконання своїх обов'язків працівниками. Через це моя компанія понесла збитки. Хочу тепер перестрахувати себе від подібного.

0


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Аналитика, размышления » Як ефективніше керувати компанією?