Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Здоровье » Що робити з зайвою вагою?


Що робити з зайвою вагою?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Я вже спробував безліч дієт і вправ, але не бачу значущих результатів. Що мені робити?

0

2

Хочу сказати, що ти не сам у цьому. Спробувати безліч дієт і вправ, але не бачити результатів - це досить виснажливо. Я знаю, як це може впливати на моральний стан.
Але, хочу поділитися з тобою крутою історією, яку я чув від однієї людини. Вона також боролася з вагою і вирішила звернутися до клініки баріатричної хірургії https://bariatr.com.ua. Суть в тому, що ця клініка може надати підтримку та реально ефективні методи схуднення. Вони можуть порекомендувати тобі баріатричну хірургію, яка дозволить тобі позбутися зайвої ваги та покращити своє здоров'я. Я б порадив зважити на цей варіант та звернутися до них для консультації. Вони точно допоможуть знайти ідеальний підхід для тебе та твоєї ситуації. Так що не здавайся, є шляхи до успіху!

0


Вы здесь » Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания. » Здоровье » Що робити з зайвою вагою?