Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Пластичний хірург

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Нарешті я зібрала потрібну суму, щоб зробити збільшення грудей. Підкажіть хорошого пластичного хірурга в Києві, до кого можна звернутися і отримати саме той результат, який ти хочеш? Важливо, щоб клініка працювала із перевіреними матеріалами.

0

2

Мені здається, що зараз жодна клініка не буде працювати із несертифікованими товарами. Адже лише використання якісних матеріалів дає можливість робити всі операції без ризику для здоров'я пацієнтів. Так що в цьому плані ні за що можете не переживати. У вашому питанні важливо, щоб хірург був досвідчений. І в цьому випадку дуже добре, що є інтернет і форуми, де мона знайти відгуки про будь-чию діяльність. Я читала позитивні відгуки про Дениса Юрченка, він пластичний хірург в Києві із хорошим досвідом. Можете пошукати інформацію та відгуки саме про нього і їхню клініку.

0

3

Дякую за інформацію, обов'язково подивлюся, що це за клініка і пластичний хірург. Адже цим питанням я раніше не цікавилася, тому і зовсім не орієнтуюся, куди варто звертатися, а куди ні. А хочеться, щоб все зробили ідеально. Адже це не манікюр записатися)

0