Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Холодильник

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Потрібен новий холодильник в заміну старому. Своє вже мій старенький Бош відробив. Знову хотілося б цього виробника взяти холодильник. Новий та сучасний.

0

2

Так беріть знову холодильник цього бренду. Що тут думати) Тільки це буде більш сучасна модель, а техніка знову надійна та якісна. Залишилось лише обрати.

0

3

От, без сумніву так і варто зробити. Якщо техніка нормально працювала, значить бренд надійний. Навіщо щось вигадувати та ускладнювати.

0

4

Тоді знову поступіть аналогічно обравши холодильник Bosch https://bs-partner.com.ua/ua/catalog/vs … iki-bosch/ , замовив вбудований у магазині BS Partner Тут є й окремо стоячі холодильники, дивіться всі та порівняйте, який вам по характеристиках найбільш підходить. Для мене має значення не лише надійність побутової техніки, але й дизайн, розміщення поличок. Обрав BOSCH KIV87NS306, місткий, з  освітленням холодильної камери. На всі холодильники компанія дає два роки додаткової гарантії, доставляє по Україні, професійні оператори-консультанти гарно консультують по вибору техніки.
Холодильник

0

5

Ольга Леонідова написал(а):

От, без сумніву так і варто зробити. Якщо техніка нормально працювала, значить бренд надійний. Навіщо щось вигадувати та ускладнювати.

Так, ви праві. Погоджуюсь із вами на усі сто відсотків

0

6

Так само зараз плануємо купувати холодильник. Спішити не буду, краще порівняю варіанти

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»