Мой Киев. История. Размышления. Воспоминания.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Смачна готова їжа

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

У мене до вас питаннячко. Чи не виникало у вас бажання запастися смачненькою готовою їжею? Можливо ви знаєте, де це можливо замовити з доставкою? Насправді вже набридла готова їжа з Сільпо. Та навіть там не завжди свіжі продукти.

0

2

Мені мабуть повезло,  тому що я ще досі живу з батьками та мама неодмінно піклується про моє харчування та навіть підгодовує більшість моїх друзів -студентів, які залюбки ходять до нас.

0

3

Якщо честно, то давно вже мрію знайти нормальну доставку домашньої їжі. Бо дуже часто їм піцу, або суші. А так хочеться гарячого смачненького борщика або котлеток з пюрешкою та компот. Щоб як у дитинстві.

0

4

Як це ви не знаєте нічого? Невже ви ще живете в Києві та ще досі не чули про те, що нарешті можна замовити якісну їжу, як вдома, вже готову? Та навіть більше зробити великі запаси наперед, наскільки вистачить вашої морозильної камери? Тоді вам неодмінно потрібно замовити їжу від IceFood та уважно ознайомитися з цією пропозицією, а головне з меню, яке вони пропонують. Я вас запевняю, у вас потече слина!

Отредактировано ботан (2021-09-29 23:28:02)

0

5

А зачем что то готовое заказывать? Ведь даже можно, элементарно купить тыкву в https://freshmart.com.ua/catalog/tukva-28.html и приготовить массу вариантов блюд. Вы не думали об этом? Заходите и смотрите в сети рецепты и заказывайте доставку таких продуктов домой. Качество вам обязательно понравится.

0

6

У Варусі непогана готова їжа

0

7

Якщо любите смачно поїсти, то вам буде корисний цей контакт доставки. Я в них замовляю суші сети в Києві https://sushiicons.com.ua/kiev/menyu/sety/  останнім часом – це найкраще та найсмачніше, що я коли-небудь їв серед японської кухні. І побалувати себе на вихідний, і мамі смачну вечерю сюрпризом замовити можна, і на компанію друзів доставка ідеально підійде.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»